€ 2.673,78 p/m excl.

6 slaapkamers
119 m2
geen huisdieren toegestaan
roken niet toegestaan

Contact
[email protected]
088-6299050
Optie
Bergstraat 29A
9712LR Groningen

Heb je interesse in deze woning? Laat dan een reactie bij ons achter.

Ja, ik heb interesse

Appartement, Bergstraat

BOVENWONING MET ZES SLAAPKAMERS EN DAKTERRAS TE HUUR AAN DE BERGSTRAAT IN GRONINGEN

INFORMATIE
Naast de foto’s hebben wij ook een gedetailleerde video van de woonruimte gemaakt.

INTERESSE?
U kunt via de website een reactie achterlaten door te klikken op 'Ja ik heb interesse'. Via telefoon kunnen wij uw reactie niet in behandeling nemen.

LOCATIE
De woning is gelegen aan de Bergstraat, naast het Noorderplantsoen. Alle voorzieningen zoals de supermarkt zijn om de hoek te vinden. Het centrum is circa 5 minuten fietsen en de Zernike Campus circa 10 minuten.

SITUERING
De woning is gelegen op de eerste en tweede etage.

OPPERVLAKTE
De kamer hebben een oppervlakte van circa:
Kamer 1: 14m2
Kamer 2: 15m2
Kamer 3: 10m2
Kamer 4: 9m2
Kamer 5: 11m2
Kamer 6: 13m2

INDELING
De ingang van de woonruimte bevindt zich op de begane grond waar de trap te vinden is naar de eerste etage. Op de eerste etage zijn drie slaapkamers te vinden, twee aan de voorzijde en één aan de achterzijde. Op deze etage is tevens de keuken te vinden en de toegang tot het ruime dakterras. Ook is op deze etage het toilet te vinden. De overige drie slaapkamers bevinden zich op de tweede etage, ook is hier de badkamer te vinden.

HUURPRIJS EN KOSTEN
De huurprijs per kamer :

Kamer 1: €481,68
Kamer 2: €491,50
Kamer 3: €412,88
Kamer 4: €393,22
Kamer 5: €432,51
Kamer 6: €461,99

Per kamer bedragen de servicekosten €25,- en de kosten voor de gemeentelijke belastingen €20,-. Per kamer bedraagt de borg twee keer de kale maandhuur.

HUURTOESLAG
Huurtoeslag aanvragen voor deze woning is niet mogelijk.

BESCHIKBAARHEID & HUURPERIODE
De woonruimte is beschikbaar vanaf 1 april voor een periode van 12 maanden.
Let op: er is een campuscontract van toepassing, wat betekent dat je de woonruimte moet verlaten bij het beëindigen van je studie, zodat de kamer beschikbaar blijft voor een studerende huurder.

KANDIDAAT
Voor de woning zijn we op zoek naar groep van zes nette kandidaten.

INTERESSE?
U kunt via de website een reactie achterlaten door te klikken op 'Ja ik heb interesse'. De tijdlijn bepaalt welke kandidaten wij uit kunnen nodigen voor de eerste selectie. Via telefoon kunnen wij uw reactie niet in behandeling nemen.

YOUTUBE
Om op de hoogte te blijven van beschikbare woonruimtes kunt u zich kosteloos abonneren op ons YouTube-kanaal https://www.youtube.com/channel/UCw6jKK7vN6fSRMMAfy0peZg. Zet uw notificatie aan om een melding te ontvangen wanneer er een nieuwe video geüpload wordt.

Niet wat je zoekt?

Start een zoekopdracht
en mis geen enkele woning Start zoekopdracht

Niet wat je zoekt?